









Opis nieruchomości
Do sprzedania nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na drugim piętrze w kamienicy na Białym Kamieniu w Wałbrzychu.Lokal mieszkalny składa się z salonu, sypialni, kuchni otwartej na salon, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie do wprowadzenia. Wszystkie instalacje są wymienione. Okna PCV, na podłogach panele.
W cenie mieszkania pozostaje zabudowana kuchnia wraz ze sprzętem AGD (płyta gazowa, piekarnik, lodówka z zamrażarką) oraz zabudowana szafa w przedpokoju.
Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny.
Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka. Możliwość korzystania z ogólnodostępnego strychu.
Dogodna lokalizacja, w pobliżu liczne punkty usługowo-handlowe, poczta, przedszkole.
Dodatkowe zdjęcia, dostępne na stronie na stronie biura www.panorama.net.pl
Gorąco polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację!
Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Panorama Nieruchomości w ramach swojej działalności zapewnia: pełną obsługę transakcji, począwszy od rzetelnego zbadania stanu prawnego nieruchomości, prezentacji nieruchomości, dokonanie analizy zdolności kredytowej, poprzez pełną obsługę kredytową, negocjowanie warunków transakcji, przygotowanie umów przedwstępnych i innych dokumentów dotyczących nabycia nieruchomości, koordynowanie obsługi notarialnej transakcji, aż do przekazania nieruchomości.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




